• Ulcinis
  • Taros tiltas
  • Mostaras
  • Kotoro įlanka
  • Belgradas
  • Baras
Atostogos-2013

Ilgai lauktos atostogos ir pagaliau sulauktos atostogos į Turkiją :) Net šiandien, kai sueina 3 savaitės po to, kai parskridom atgal Lietuvon, kažkaip kankina keistos nuotaikos, kai darbe kolegės sakė, adaptacija. Galbūt, nes keistas jausmas, kai vieną dieną 41 laipsnis šilumos, kitą dieną 8. Ir dangaus spalva skiriasi, vietoj ryškiaus mėlyno dangaus beliko pilkas... ir gamta, viskas viskas skiriasi...

Šiaip atostogos buvo tikrai įdomios, daug gražių vaizdų, gerų žmogučių kompanija su šaunia kelionių vadove Iveta (KELIONIŲ FĖJOS)+ visai nemielas turkų gidas (nes pas juos pagal įstatymus, būtinai ekskursijas turi vesti tikras TURKAS, kitaip bus baudos), ir geras turkas vairuotojas :) Šiek tiek gaila, kad Antalijoje tik vienas pusdienis, nes manau ten tikrai būtų kažką daugiau įdomaus pamatyti, o ne tik krioklius ir komercines stoteles... Būtų smagu paplaukiot kokiu laiveliu, pasižvalgyti į krantus iš vandens, bet galbūt dėl to bus proga, ten kada nors sugrįžti su kiek kitokiu maršrutu.

Į galeriją sukėliau nuotraukas, bet ne visas, nes jų apie 800, daug kur ir nefotografavau, nes truputį aptingau, o ir šiaip sunku perteikti TĄ vaizdą, kurį matai gyvai, nes nuotrauka tik vienas momentas... o tave supa visuma :) Jau laukiu kitų atostogų, tik va klausimas, ką galima nuveikti gruodžio pradžioje ;)

 

Pasirinkimai

Lankytojai

457966
ŠiandienŠiandien130
VakarVakar256
Šią savaitęŠią savaitę1110
Šį mėnesįŠį mėnesį6089
Iš visoIš viso457966

Atsitiktinės akimirkos

Kilo minčių? Parašyk